Автомобіль Toyota Corolla є одним з найбільш масових та відомих у світі: його історія нараховує понад 50 років, загалом вироблено близько 50 млн автомобілів, зараз випускається вже 12 генерація моделі. Такого успіху вдалось досягти завдяки гарній надійності, доступній вартості, та – що важливо – постійному вдосконаленню моделі.

Якраз це ми спостерігаємо зараз: планове оновлення для автомобіля Toyota Corolla! Проте українські реалії мають свої «нюанси». Річ у тім, що актуальна модель Toyota Corolla доступна покупцям не тільки у вигляді седана, але також як хетчбек або універсал. Проте останні дві версії в Україну не постачались. Аналогічно, як і компактний кросовер Toyota Corolla Cross – він має шанси на майбутнє в Україні, проте, напевно, вже після війни та нашої перемоги.

Тож варто зосередитись лише на седані й оновленнях для нього. Відверто кажучи, ззовні змінилось небагато: решітка радіатора тепер має інше декоративне оформлення, розширена палітра кольорів, пропонуються нові колісні диски.

Але якщо звернути увагу на салон, то змін помітно більше. По-перше, віднині там встановлено 10,5-дюймовий сенсорний дисплей для мультимедійної системи. Та й сама система стала більш сучасна за своїм меню, додана функція автоматичного оновлення «по повітрю» ОТА. Крім того, панель приладів тепер також може бути повністю у вигляді дисплея (раніше була комбінація дисплея та традиційних індикаторів зі стрілками). При цьому для нової віртуальної панелі приладів запропоновано чотири варіанти дизайну та відображення інформації.

Серед інших технічних змін – відзначимо збільшення потужності гібридного силового агрегату на основі 1,8-літрового мотору: було 122 – а стало 140 «коней». Також гібрид оснащено Li-Ion акумулятором (раніше в залежності від версії, зустрічались варіанти й Ni-MH). Завдяки цьому, вдалось покращити прискорення 0-100 км/г приблизно на 1,5 секунди. Крім того, аналогічно була збільшена потужність і для гібрида на основі 2-літрового мотору – проте, нажаль, такі гібриди існують лише у вигляді хетчбека або універсалу. Що до нас не постачались…

Тож – чекаємо оновлений седан Toyota Corolla в Україні. А разом з ним – чекаємо і на кросовер Toyota Corolla Cross: ось тут вже має бути куди більше «цікавинок»!