Історія оригінального автомобіля DeLorean DMC-12 виявилась яскравою, проте швидкою: світова пізнаваність завдяки фільму «Назад, в майбутнє», проте численні зауваження до авто та власника-засновника компанії. Зрештою DeLorean став яскравим прикладом того, як можна швидко перетворитись на колекційну річ: автомобілі реставрують та доглядаюсь, вони коштують великих грошей, проте нові моделі під брендом DeLorean так і не з’явились.

Схоже, до сьогодні. Адже нещодавно стало відомо про дебют електромобіля DeLorean Alpha5, який є своєрідним наступником легендарної оригінальної моделі – чого варті лише дверцята, що підіймаються догори!

Хоча на цих дверцятах та клиноподібному силуеті вся схожість і закінчується. Якщо оригінальний автомобіль являв собою купе, то зараз перед нами щось на кшталт седана чи фастбеку з похилою задньою частиною. Замість традиційного ДВЗ використаний електропривод, за живлення якого відповідає акумулятор місткістю понад 100 кВт⋅год – тож виробник обіцяє запас ходу понад 300 миль (483 км). Прискорення 0-100 км/г займає близько трьох секунд, максимальна швидкість має перевищити 250 км/г.

Також помітна різниця і в салоні. Замість класичного «салону-купе», наразі електромобіль DeLorean Alpha5 пропонує посадкову формулу 2+2, яка передбачає досить зручні сидіння не тільки попереду, але також і позаду. Плюс великі кольорові дисплеї, що вже стали традиційними для модернових автовиробників.

Проте цікавий навіть не тільки сам електромобіль DeLorean Alpha5, але й плани на майбутнє компанії, що стартує з його дебютом. Якщо «перезапуск» DeLorean виявиться вдалим, то в майбутньому нас можуть очікувати електричний седан та кросовер. Проте все це буде коштувати немало грошей: наприклад, прогнозована вартість DeLorean Alpha5 – від $175 тис.