Минулого року Apple анонсувала зміни до ґайдлайнів App Store. Серед них була можливість користувача видалити акаунт та з ним всю приватну інформацію, якщо застосунок взагалі мав функціональність створення облікового запису. Така можливість двічі відтерміновувалася раніше.

Але тепер компанія визначилася з кінцевою датою, коли від розробників вимагається надати користувачеві можливість видалення свого акаунту. Така має обов’язково бути у застосунку починаючи з 30 червня цього року.

Якщо ваш застосунок не містить значущих функцій на основі облікового запису, дозвольте людям використовувати його без входу. Якщо ваш застосунок підтримує створення облікового запису, ви також повинні запропонувати видалення облікового запису в програмі. Застосунки не можуть вимагати від користувачів вводити особисту інформацію для функціонування, за винятком випадків, коли вони безпосередньо стосуються основної функціональності програми або це вимагається законом.

Додатково зазначається, що користувачу має бути легко знайти таку можливість. А якщо для логіну використовувався метод Sign in with Apple, розробник має переконатися, що токен користувача було відкликано після видалення акаунта.

Правила також чітко визначають, що застосунки мають надавати можливість саме видалення облікового запису з усією особистою інформацією, а не тимчасового припинення його дії.