У квітні 2022 року кількість оплат покупок банківськими картками та електронними гаманцями через мережу торгових POS-терміналів “ПриватБанку” зросла на 18% у порівнянні з березнем — зі 124 до 146 млн транзакцій.

Обсяги безготівкових оплат у мережі “ПриватБанку” за другий місяць воєнних дій зросли на 8% із 32,4 млрд грн у березні до 35 млрд грн у квітні — внаслідок активного зростання кількості торговельних точок, які приймають картки до оплати. Так у квітні в мережі банку активних терміналів торговців де проводились оплати картками на 14% більше – 167 тисяч проти 147,6 тисячі у березні.

“У квітні свою роботу відновили невеликі роздрібні торгові точки, за рахунок яких й збільшилися обсяги продажу товарів, а відповідно — й відновлюється економіка”, – відзначив керівник дирекції обслуговування бізнес-клієнтів “ПриватБанку” Євген Заіграєв.

Крім того, у квітні доля обороту в роздрібній мережі збільшилась в порівнянні з березнем на 18,4% (19,4 млрд грн проти 16,4 млрд грн у березні) та вийшла на довоєнні тенденції еквайрингової мережі банку.