Автомобіль KIA Soul виробляється вже понад 10 років та змінив декілька генерацій. Перше покоління моделі вийшло у 2009 році, від 2018 пропонується модель вже третя генерація KIA Soul. Варто зазначити, що починаючи з 2018-го, в Європі пропонується лише електрична версія KIA Soul, а нижче мова піде про модифікацію автомобіля для ринку США. Проте враховуючи любов українців до автомобілів з американського ринку…

Отже, кросовер KIA Soul під час планового оновлення отримав нову передню частину: видозмінені фари (звичайні або світлодіодні) пов’язані між собою горизонтальною лінією, оновився дизайн решітки радіатора, з’явився новий бампер. Також автомобіль отримав нові 17- або 18-дюймові колісні диски та розширений перелік доступних кольорів кузова.

На диво, але оновлення не принесло технічних покращень, навіть навпаки: гамма моделі відтепер позбавлена турбодвигуна, також ліквідована «позашляхова» версія X-Line. Наразі автомобіль буде пропонуватись лише з 2-літровим атмосферним двигуном (147-149 к.с.), автоматичною трансмісією IVT (Intelligent Variable Transmission), та переднім приводом. Водночас серед важливих технічних змін слід згадати розширений перелік систем безпеки.

Також оновлена електроніка з’явилась і в салоні – мова йде про цифрову панель приладів, що відтепер доступна для найдорожчих версій KIA Soul, а раніше зустрічалась лише на електричному варіанті моделі. Однак інших помітних змін майже немає: оновлені кнопки на кермі, видозмінена графіка дисплеїв тощо.

Проте щоб там не казали, а кросовер KIA Soul має досить непоганий рівень продажів у США, то ж оновлення дозволить підтримати популярність автомобіля. Старт продажів KIA Soul 2023 модельного року очікується вже влітку 2022-го. Як гадаєте, чи побачимо ми цей автомобіль в Україні?