General Motors оприлюднила плани щодо випуску нових версій легендарної моделі Chevrolet Corvette. Зокрема, вже наступного року має зʼявитися гібридна версія автомобіля. Компанія опублікувала невеликий тізер у своїх соціальних мережах.

Chevrolet поки не уточнює технічних подробиць новинки, тож невідомо чи це буде мʼякий або plug-in гібрид. Зате у відео можна побачити, що автомобіль буде повнопривідним. Водночас компанія анонсувала і повністю електричну версію Corvette, яка буде випущена “згодом”.

До слова, гібридні Chevy Corvette ще раніше були помічені шпигунами на треку Нюрбургринг. Щобільше, у 2020 році в мережі зʼявився документ із переліком нових версій Corvette на найближчі роки. Якщо вірити йому, модель 2023 року Corvette Grand Sport отримає 6.2-літровий мотор V8 потужністю 600 к.с. і з крутним моментом приблизно у 678 Нм. Ще цікавіше виглядає Corvette Zora (2025 рік) із 5.5-літровим турбованим V8, який буде видавати 1000 к.с. і 1322 Нм крутного моменту. Якщо це буде plug-in гібрид, автомобіль ще й зможе проїжджати на електротязі приблизно 56 км.

GM випустить гібридну версію Chevrolet Corvette в 2023 році

Щодо повністю електричної версії Chevy Corvette, інформації майже немає. У тому ж 2020 році під час своєї кампанії Джо Байден заявив, що GM працює над моделлю Corvette EV, яка зможе розганятися до 200 миль/год (322 км/год). Однак прессекретарі компанії тоді відмовились від коментарів.