Загальні обсяги оплати картками та цифровими гаманцями через мережу POS-терміналів ПриватБанку у порівнянні з довоєнним періодом майже не змінилися – 32,5 млрд грн. В березні приймали до сплати платіжні картки понад 146 тис. POS-терміналів банку.

“ПриватБанк з перших днів війни докладає максимальних зусиль щодо надання можливості здійснювати оплату картками в кожній торговельній точці, де встановлений POS-термінал ПриватБанку, — каже Євген Заіграєв, керівник дирекції по роботі з бізнес-клієнтами ПриватБанку. – “Інженери спільно зі співробітниками відділень домовлялись про можливість встановлення в тих населених пунктах, які тільки були визволені задля відновлення роботи торгових точок”.

Левова частка покупок українців у воєнний час приходиться на харчові продукти — у березні вона зросла зі звичайних 48% до 56% від загального обсягу витрат. У порівнянні з лютим збільшилися обсяги оплат покупок в мережах аптек з 7% до 12,5% та будівельних і господарських товарів — з 6,2 до 8%, що повʼязано з шаленим зростанням активності волонтерів які закуповують все необхідне для захисників.

З початку воєнних дій підприємці стали активніше підключати сервіс “Термінал”, який дозволяє приймати безготівкову оплату картками зі смартфона без фізичного POS-терміналу. На сьогодні сервісом користуються понад 3 тисяч підприємців, а загальний обсяг оплат за допомогою терміналів у смартфоні сягнув 24 млн грн.