Razer x Lambda Tensorbook – перший ноутбук від Razer з операційною системою Ubuntu, створений спільно з компанією Lambda, яка займається розробкою програмного забезпечення для машинного навчання. Нова модель є дещо покращеною версією ноутбука Razer Blade 15 Advanced, який випускається з Windows.

Razer х Lambda Tensorbook – потужний ноутбук з Ubuntu для розробників штучного інтелекту

Вартість Razer x Lambda Tensorbook стартує з $3500, ноутбук оснащений 15,6-дюймовим дисплеєм з частотою 165 Гц і роздільністю 1440p, процесором Intel Core i7 11-го покоління, графікою NVIDIA RTX 3080 Max-Q, 64 ГБ оперативної пам’яті DDR4, SSD на 2 ТБ та акумулятором місткістю 80 Вт·год.

Razer х Lambda Tensorbook – потужний ноутбук з Ubuntu для розробників штучного інтелекту

Для підключення ноутбук отримав два порти Thunderbolt 4, три порти USB 3.2 Gen 2 Type-A, пристрій зчитування карт SD UHS-III, а також Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.2.

Tensorbook поставляється з попередньо встановленими драйверами та інструментами машинного навчання, включаючи PyTorch, Tensorflow, CUDA та cuDNN. Lambda каже, що вже надає обладнання тисячам дослідницьких груп, продаючи графічні процесори, сервери та робочі станції.