Відсьогодні українські школи повернулися до дистанційного навчання. Ініціатива Міністерства освіти України, Міністерства культури та інформаційної політики, а також декількох телеканалів транслюватиме уроки для учнів 5-11 класів. Назвали її “Навчання без меж”.

Але уроки не обов’язково “відвідувати” по телевізору. Онлайн-платформи також транслюють уроки, які можна буде подивитися в записі. До ініціативи долучилися  Київстар ТВ”, MEGOGO, 1+1 video та sweet.tv.

По телевізору уроки транслюють канали ПЛЮСПЛЮС, “Піксель” та регіональні канали Суспільного мовника.

Вісімнадцятий день триває жорстока війна рф проти України. Збройні сили України та загони тероборони гідно тримають оборону нашої держави та дають відсіч окупантам!  Зараз наше завдання організувати та запустити освітній процес, принаймні там, де дозволяє безпекова ситуація. Для цього ми об’єднали зусилля з колегами та партнерами  й підготували додаткові інструменти для дистанційної освіти, як от проєкт “Навчання без меж”, – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Окремі матеріали для дистанційного навчання разом із розкладом доступні на YouTube.

Проєкт реалізується на основі “Всеукраїнського онлайн розкладу” — ініціативи Міністерства освіти та науки України, в межах якої учні 1-11 класів можуть долучитися до відеоуроків, розміщених на платформі YouTube. Усі охочі можуть додавати нові уроки з розкладу до свого google-календаря, аби отримувати сповіщення про початок трансляції.