«Укрпошта» оголосила переможця народного голосування за ескіз для поштової марки «Русский военный корабль, иди на#уй!».

Переможцем став ескіз Бориса Гроха, який жив у Криму в Євпаторії, все життя малював, потім вивчився на художника і став вже професійно займатися створенням картин. У 2014 році Росія окупувала Крим і він змушений був покинути рідний дім — поїхав спочатку до Києва, а пізніше перебрався до Львова.

У 2022 році Росія знову напала на Україну. У першу добу війни наші військові захищали острів Зміїний. Їх героїчна оборона настільки вразила Бориса, що він вирішив намалювати картину для підняття настрою і бойового духу українців, а також щоб привернути до України увагу іноземців, які слідкують за його творчістю у соцмережах. Створив її десь за три доби, а якби не відволікався на новини, то і за 5 годин.

1 березня він побачив, що «Укрпошта» оголосила всеукраїнський народний конкурс на найкращий ескіз до поштової марки «Русский военный корабль, иди на#уй!», подав свою роботу на конкурс. І став переможцем. За його картину проголосувало 1756 із 8000 користувачів Facebook та Instagram.

Вже найближчим часом картина Бориса буде у новому поштовому випуску. А клієнти «Укрпошта» зможуть придбати нову марку у відділеннях пошти, надіслати її друзям за кордон або передати полум’яний «привіт» росіянам.