Найбільші українські банки – «Ощадбанк», «ПриватБанк» і «Райффайзен Банк» оголосили про спільну ініціативу для підтримки ринку безготівкових розрахунків в умовах воєнного стану.

Заради українців банки закликають бізнес, всі торгові підприємства на час воєнного стану зробити пріоритетом безготівкову оплату товарів банківськими картками.

«Сьогодні українцям потрібні життєво важливі товари та послуги, оплата яких готівкою є додатковим фактором небезпеки для кожного», – зазначають в банках.

Зараз «Ощадбанк», «ПриватБанк» і «Райффайзен Банк» впроваджують особливі пільгові умови роботи еквайрингу. Для клієнтів цих банків — торговців, які приймають банківські картки, будуть скасовані еквайрингові комісії. Такі особливі умови еквайрингу діятимуть до кінця березня з можливою пролонгацією в залежності від ситуації в країні.

«Максимальна безпека кожного українця є для нас головним пріоритетом, й використання сучасної платіжної інфраструктури, відмова від готівки є найкращим кроком для цього. Ініціатива є відкритою для міжнародних платіжних систем, всіх банків, рітейлерів та інших зацікавлених сторін», – говориться у спільній заяві банків.