Українська організація Центр економічного відновлення провела доволі детальне дослідження економічної ситуації та втрат Росії через війну з Україною, яке викладено у презентації. Вона буде оновлюватися на постійній основні та представлена в трьох мовних версіях, тож, якщо у вас є час та бажання, її можна розіслати іноземним партнерам для підтримки України, а також росіянам. Можливо, це допоможе їм зрозуміти, що війна незворотно буде заганяти їх у бідність, якщо до них не доходить через вбивства українців та руйнування нашої країни.

Презентація англійською.

Презентація українською.

Презентація російською.

В самому дослідженні Центр економічного відновлення зазначає, що тільки на техніці та людському ресурсі росіяни втратили $7 млрд.

Економічний прогноз для Росії вкрай негативний, війна призводить до значного падіння добробуту та поступової ізоляції. Відомі міжнародні компанії призупиняють продажі, або повністю виходять з російських підприємств.

Центр економічного відновлення: Росія на війні втратила техніки та людських ресурсів на $7 млрд, а за підтримки партнерів Україна переможе

Водночас дослідники прогнозують, що за підтримки іноземних партнерів Україна виграє цю війну.