Як ми вже писали вчора, благодійний фонд «Повернись живим», який допомагає українським військовим, увійшов у топ-10 Patreon за зібраними за місяць коштами й за середнім внеском одного благодійника. Сьогодні фонд сповістив, що за добу 22 лютого 2022 р. українці перерахували на його рахунки 20 502 560,36 грн. Це більше, ніж за весь 2021 р.!

❗ 20 502 560,36 грн.
За вчора ви допомогли війську більше, ніж за весь 2021 рік. ДОБА ПРОТИ РОКУ.
Наша бухгалтерія ледь встигає підраховувати кількість платежів, а військовий відділ у режимі 24/7 конвертує ваші благодійні внески у реальну допомогу на передовій.
«Рівень фінансової підтримки, який фонд отримав за останні кілька тижнів, — каже директор «Повернись живим» Тарас Чмут, — чергове свідчення того, що Україна та українці готові боротися з Росією у всіх можливих формах та проявах. Наразі фонд має сотні заявок від військових, які ми оперативно обробляємо, щоб посилювати армійців, і вигравати державі час там, де вона не встигає».
Ми дякуємо всім, хто долучився та долучається до допомоги!
ЛЮДИ, ви неймовірні💪🇺🇦
Найкращий тил! Найсильніша поміч війську!
Команда фонду «Повернись живим»

А тим часом Patreon «Повернись живим» вже на другому місці у сервісі за загальною сумою зборів. Наразі це $193 259 щомісяця (тиждень тому було $25 000). Середня сума пожертв на одну людину складає $23,16 і це теж друга позиція по усьому сервісу. Треба зауважити, що багато пожертв через Patreon робиться від українців з закордону. Тим, хто залишається у країні, все ж таки варто спрямовувати пожертви напряму за атрибутами, що є на цій сторінці.

Пожертви на потребу української армії – гарний спосіб позбутися тривожності!