Все більше автівок нині підтримують з’єднання зі смартфоном водія, що дозволяє користуватися зручною навігацією, отримувати дзвінки та сповіщення на мультимедійному дисплеї, слухати музику та подкасти, давати команди голосовому асистенту тощо. І все це дуже зручно у повсякденному користуванні.

Останнє велике оновлення інтерфейсу Android Auto було у 2019 році. Наразі Google працює над новою версією, зображення якої знову з’явилося в інтернеті, демонструючи значущі зміни. І кодова назва збірки звучить непогано — Coolwalk.

На Reddit опубліковано зображення нового інтерфейсу Android Auto. Майбутнє оновлення нагадує Apple CarPlay

Тож найбільшим оновленням в Android Auto стане поява робочого простору, де з одного боку дисплея буде навігація, а з іншого — пара віджетів зі швидким доступом до інших застосунків. Подібне є в Apple CarPlay. Це дозволить водію швидше отримувати доступ до потрібних у цей момент додатків та менше відволікатися від дороги. А за кермом це критично важливо.

Також зазнали змін й інші елементи дизайну. Наприклад, в оновленні буде перероблений статусний рядок (або краще назвати його “кутком”) з інформацією про час, стан підключення до мережі та батареї. Ще з корисного буде функція швидкого відбою вхідного дзвінка з можливістю відповісти повідомленням.

На Reddit опубліковано зображення нового інтерфейсу Android Auto. Майбутнє оновлення нагадує Apple CarPlay

Також зазначають, що новий Android Auto дозволить відзеркалювати зображення з екрана смартфона. Хоча й з деякими обмеженнями типу картинки з Netflix. Навіщо взагалі це потрібно поки незрозуміло. Але нагадаємо, що дивитись відео або в цілому відволікатись на телефон під час керування — завжди погана та небезпечна ідея.

Наразі немає точної інформації, коли саме оновлений інтерфейс Android Auto дістанеться користувачам.