Національний поштовий оператор «Укрпошта» повідомив, що з 1 лютого клієнти можуть оплатити доставку посилок онлайн на офіційному сайті компанії в «Особистому кабінеті».

Скористатися послугою буде корисно насамперед тим, хто відправляє кілька відправлень за раз: оформивши відправлення і сплативши онлайн, залишається всього віднести посилки до відділення і вказати номер ШКІ (штрихкодовий ідентифікатор), що суттєво скорочує час, проведений в операційному залі. Для клієнтів, що оформлюють відправлення онлайн в особистому кабінеті або за допомогою АРІ, також діє знижка 5% на внутрішні відправлення і 3-15% на міжнародні.

Ця послуга діє для оформлення відправлень онлайн на внутрішні: «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта Експрес» та міжнародні відправлення: «Дрібний пакет рекомендований», «Посилка» та «EMS».

Оплата за відправлення онлайн стягується у два етапи. Спочатку на картковому рахунку клієнта блокується вартість пересилання відправлення при оформленні у «Особистому кабінеті». А у відділенні під час передачі посилки до пересилання адресатові, здійснюється списання з карткового рахунку клієнта «Особистого кабінету» уточненої вартості пересилання відправлень. Відповідно, в “Особистому кабінеті” статус «попередня оплата» змінюється на «оплачено».