На додаток до флагманської QD-OLED моделі A95K цього року Sony планує запустити нову OLED-модель з доступнішою ціною — A75K. Вона має конкурувати з порівняно “бюджетними” моделями LG, Philips та інших виробників.

Sony A75K використовуватиме WOLED-панель виробництва LG Display: роздільна здатність 4K, частоти оновлення 100/120 Гц, два HDMI 2.1 з підтримкою [email protected] та VRR. Також у цій моделі буде встановлений фірмовий процесор Sony Cognitive Processor XR та ОС Google TV — тобто загалом технічні характеристики такі самі, як і в інших OLED-моделях Sony (A90K, A80K).

A75K

Здешевити A75K вдалося внаслідок іншого дизайну та спрощеної версії акустичної системи Acoustic Surface Audio (динаміки вбудовані позаду панелі). Що Sony має на увазі під “спрощенням”, невідомо — можливо, менша кількість динаміків або їх потужність чи частотний діапазон.

Модель буде доступна у двох діагоналях — 55” (55A75K) та 65” (65A75K). Ціна наразі не повідомляється, але вже є інформація, що A75K буде дорожчий за популярну бюджетну OLED-модель LG A1 з простішими характеристиками.