Танкери, які перевозять нафту, газ і вугілля через моря й океани, сьогодні відіграють важливу роль у глобальному енергетичному балансі. Втім, японська компанія PowerX вважає, що транспортування енергії у такому вигляді вже не відповідає актуальним «зеленим» трендам. Аби зробити цей сектор економіки екологічним, стартап розробив концепцію енергетичного судна, що перевозитиме електроенергію, акумульовану у бортових батареях.

Спочатку рішення буде сфокусоване на транспортуванні енергії від морських вітрогенераторів. Передбачається, що флот, який складатиметься з таких танкерів, спростить будівництво нових морських електростанцій — від вітряків більше не доведеться прокладати дорогі підводні кабелі до берега, а віддаленість офшорних станцій від суші перестане відігравати яку-небудь роль. Завдяки цьому, зокрема, вітряки можна буде будувати далеко у морі – там, де вітри, як правило, дмуть сильніше. У більш віддаленому майбутньому, згідно з планами японських інженерів, існування подібних суден дозволить організувати міжнародну торгівлю відновлюваною енергією без прокладання кабелів.

PowerX має намір створити кілька моделей енергокораблів. Першою з них стане судно Power ARK 100 – тримаран довжиною близько 100 метрів. Оснащений електродвигунами й власними акумуляторами, він матиме запас ходу у 300 кілометрів. Ба більше, опціонально його можна буде додатково обладнати електрогенераторами на біодизельному паливі – для рейсів на великі відстані, повідомляє New Atlas.

Один Power ARK 100 перевозитиме 100 акумуляторних блоків загальною місткістю 220 МВт⋅год. За підрахунками компанії, цього обсягу буде достатньо, щоб забезпечити електроенергією 22 тис. житлових будинків у Японії на день. Перший такий корабель PowerX збирається побудувати й спустити на воду до 2025 року.

Окрім цього, для реалізації своєї стратегії PowerX планує відкрити власний завод з виробництва акумуляторів. Комплекс, що отримав назву Project: MAX, буде побудований на території Японії до 2024 року та зможе на перших порах щорічно випускати батарей на 1 ГВт⋅год. Пізніше – ближче до 2028 року – потужності підприємства розширять й з його конвеєру буде сходити вже до 5 ГВт⋅год акумуляторів на рік. Окрім встановлення на танкерах, батареї PowerX можна буде використовувати для зберігання електроенергії в промислових й домашніх енергосховищах, а також – в електромобілях.

Минулого місяця PowerX уклала угоду з холдингом Imabari Shipbuilding – третім за величиною виробником промислових суден у світі. Японський гігант взявся допомогти PowerX розробити відповідні корабельні системи та налагодити виготовлення енерготанкерів, а також інвестує у проєкти компанії $8,86 млн.

Коли перший ARK 100 спустять на воду й протестують, стартап перейде до будівництва більших суден – ARK 1000 та ARK 3000. Довжина першого становитиме 150 метрів, а другого – 220 метрів. Об’єм сховищ для акумуляторних блоків на них також збільшиться, але деталі компанія наразі не розкриває.