Сервіс Netflix запрацював в Україні у січні 2016 року, і лише у листопаді 2020 року у його каталозі з’явився перший фільм з українським дубляжем. Наразі майже усі нові релізи Netflix мають чи то українську озвучку, чи хоча б субтитри. Зараз у каталозі сервісу 128 фільмів та серіалів з українським дубляжем та 192 – з субтитрами. Але як їх усі знайти?

На жаль, у тому, що стосується сортування контенту, алгоритми Netflix живуть власним життям і в першу чергу намагаються підсунути вам щось з того, що близько по жанру чи сеттингу до тих фільмів та серіалів, що ви вже дивилися.

Як знайти усі україномовні фільми та серіали Netflix

Найпростіший спосіб знайти український контент – змінити налаштування мов у профілю Netflix, обравши мову інтерфейсу та мову, якою вам подобається дивитися фільми й серіали. Якщо в обох випадках обрати українську, то Netflix самостійно почне збирати вашу стартову сторінку з україномовного контенту. Зверніть увагу, змінити налаштування акаунту Netflix можна лише на ПК, мобільні застосунки лише запропонують вам перейти на браузерну версію сервісу.

Як знайти усі україномовні фільми та серіали Netflix

Подивитися усі фільми та серіали Netflix якою-небудь мовою можна теж лише у браузері. Посилання Audio and Subtitles є у самому низу сторінки, гортайте. Або скористайтеся цими посиланням: дубляж, субтитри. Контент можна відсортувати за уподобаннями, роком виходу чи алфавітом. На жаль, у мобільних застосунках така фільтрація неможлива. І це, чесно кажучи, дуже дивно.