Старший син Джона Леннона, Джуліан, планує продати кілька предметів зі своєї особистої колекції із музичної історії свого батька та його знаменитого гурту The Beatles. При цьому Джуліан збереже фізичні предмети, а кожен із них продаватиметься як NFT.

Серед предметів, виставлених на аукціон, буде чорний плащ, який носив його батько у фільмі “HELP!”, та рукописні нотатки з піснею “Hey Jude”. На продаж також виставлена Афганська шуба, яку Джон Леннон носив у телефільмі “Magical Mystery Tour”, та три гітари Gibson, подаровані ним старшому синові.

Кожен NFT пропонуватиметься у вигляді аудіовізуального колекційного видання, яке супроводжується розповіддю Джуліана Леннона та зображеннями предмета. Очікується, що найбільший інтерес викличе NFT з нотами, написаними Полом Маккартні для пісні The Beatles “Hey Jude”.

Памʼятні речі учасників The Beatles продадуть з аукціону у формі NFT

Початкова ціна цього лота складала 22 260 фунтів стерлінгів. Очікується, що торги збільшать цю суму щонайменше удвічі. Частина прибутку від продажу NFT піде у фонд Джуліана Леннона “Біле перо”. Онлайн-аукціон з предметами гурту The Beatles відбудеться 7 лютого.

Оскільки деякі NFT переходять із рук у руки за дуже значні суми, що вимірюються мільйонами, вартість ринку цифрового мистецтва та цифрових колекційних предметів інтенсивно зростає та за обсягом наближається до обсягу світової торгівлі реальним мистецтвом.