Найновіші продукти в лінійці Logitech Studio – механічна клавіатура POP Keys та компактна миша POP Mouse невдовзі будуть доступні в Україні.

Механічна клавіатура POP Keys має компактні розміри та стилізована під друкарську машинку. Відповідно звук клавіш теж оптимізовано під імітацію звуку цього вінтажного гаджета. У комплект постачання POP Keys входять вісім змінних клавіш emoji – чотири з них на самій клавіатурі. 12 нових комбінацій швидкого доступу FN включають кнопки Snip Screen, Mute Mic і Media Keys, щоб полегшити роботу

Колекція Logitech POP – механічна клавіатура POP Keys та компактна миша POP Mouse

Компактна миша POP Mouse легко вміщується в сумку або кишеню, буде зручною для роботи в дорозі та підтримує продуктивність завдяки коліщатку Smartwheel, яке автоматично перемикається з високоточного режиму в режим швидкісного прокручування.

Клавіатури, миші та килимки Logitech Desk Mat, що теж входять до набору, виробляються у трьох різних кольорових схемах – Daydream (жовто-зелено-бузкова), Blast (жовто-сіро-чорна) та Heartbreaker (три різних відтінки рожево-червоного).

Миша POP Mouse буде доступна з 1 лютого 2022 року у всіх великих рітейлерів за рекомендованої ціною у 1 299 грн. Клавіатура POP Keys з’явиться в Україні з 1 березня 2022 р., ціна становитиме 3 999 грн.