Сьогодні вибір роботів-пилососів Xiaomi в Україні поповнюється чотирма моделями нового покоління з функцією вологого прибирання: Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro, Mi Robot Vacuum-Mop 2 та Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite. Ось що про них розповідає компанія у своєму пресрелізі:

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra – експерт з прибирання, який очищується автоматично

В Україні стартують продажі нових роботів-пилососів Xiaomi з функцією вологого прибирання

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra обладнано технологією розумного збирання пилу з можливістю автоматичного очищення пилозбірника робота-пилососа. Станція самоочищення Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Auto-empty Station (продається окремо) має мішок для пилу об’ємом 4 л, що у 7 разів більше, ніж контейнер для сміття самого пилососа. Двоканальна система забору пилу та потужний потік повітря 16500 Па швидко та автоматично очищують пилозбірник пристрою. Механізм самостійного очищення запобігає засміченню робота-пилососа, забезпечуючи його безперебійну та ефективну роботу.

Акумулятор великої місткості (5200 мА•год) дає змогу прибирати площу до 240 м² без заряджання. Потужний двигун із силою всмоктування 4000 Па забезпечує ретельне прибирання пилу, шерсті домашніх тварин і крихт із тріщин, щілин та під ліжками, а три режими вологого прибирання допомагають при очищенні навіть стійких плям.

Завдяки високоефективній лазерній LDS-навігації нового покоління пилосос точно сканує приміщення та створює його фактичну мапу. ToF-датчик дозволяє пилососу виявляти дитячі іграшки, дроти та інші дрібні предмети, завчасно сповільнюючи рух для їх оминання, а також зводить до мінімуму потрапляння у простір, нижчий за висоту корпусу пристрою, запобігає падінню зі сходів та пошкодженню меблів під час роботи.

Модель представлено в чорному кольорі. Новинку можна буде придбати, починаючи з лютого, за рекомендованою роздрібною ціною 15999 грн за Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra та 6999 грн за станцію самоочищення.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro – ретельне прибирання за допомогою високочастотної звукової вібрації

В Україні стартують продажі нових роботів-пилососів Xiaomi з функцією вологого прибирання

Мийний робот-пилосос Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro має силу всмоктування 3000 Па (на 43% більше за минуле покоління), місткий акумулятор (5200 мА•год), пилозбірник збільшеної місткості на 450 мл та функції сухого та вологого прибирання.

Нову модель обладнано технологією високочастотної звукової вібрації. Її частота під час вологого прибирання становить 10000 вібрацій на хвилину, забезпечуючи ретельне очищення підлоги. До того ж під час вологого прибирання пилосос протирає поверхню зліва направо – така Y-подібна форма маршруту імітує ручне прибирання, що покращує кінцевий результат.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro  також оснащено оновленою системою лазерної LDS-навігації. Цей робот-пилосос створений для великого будинку і здатний зберігати карти кількох поверхів.

Модель представлено у білому та чорному кольорах. Новинку можна буде придбати з 21 січня за рекомендованою роздрібною ціною 12999 грн.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 – фахівець з очищення підлоги

В Україні стартують продажі нових роботів-пилососів Xiaomi з функцією вологого прибирання

Миючий робот-пилосос Mi Robot Vacuum-Mop 2 – це функціональний пристрій, який є ідеальним помічником для прибирання. Він забезпечує якісне очищення підлоги завдяки потужному всмоктуванню силою 2700 Па та оновленій функції вологого прибирання під тиском. Акумулятор місткістю 3200 мА•год дає можливість очистити будинок площею 150 м² за один прохід. 

Високоефективна візуальна SLAM-навігація дозволяє пристрою визначати маршрут і забезпечує точне позиціювання та планування шляху. Під час прибирання робот-пилосос здатний одночасно створювати карту та визначати свій робочий шлях. А завдяки висоті лише 81 мм пилосос має більше свободи у русі оселею.

Оновлені розумні інтерактивні функції дозволяють користувачам керувати налаштуваннями пристрою та маршрутами прибирання через програму Xiaomi Home.

Модель представлено у білому кольорі. Новинку можна буде придбати з 21 січня за рекомендованою роздрібною ціною 9999 грн.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite – справжній майстер прибирання з бездоганним зором

В Україні стартують продажі нових роботів-пилососів Xiaomi з функцією вологого прибирання

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite – це зручна комбінація 2-в-1 пилососа та швабри з чотирма швидкостями всмоктування до 2200 Па і трьома режимами вологого прибирання. Він має пилозбірник високої місткості на 450 мл та акумулятор місткістю 2600 мА•год, а для вологого прибирання – резервуар для води (270 мл) та водяний насос з електронним керуванням.

Цей пристрій обладнано вбудованим гіроскопом і візуальною системою навігації.  Порівнюючи з традиційною гіроскопною, навігація за допомогою інерційного вимірювального пристрою та камери робить прибирання ефективнішим – верхня камера розпізнає лінії стелі та регулює напрямок руху робота.

Висота мийного робота-пилососа становить лише 81,3 мм. Такий компактний дизайн дає змогу ефективно прибирати бруд під більшістю меблів, зокрема ліжками, шафами й диванами. За допомогою мобільного додатка Xiaomi Home можна будь-якої миті дистанційно планувати, керувати та перевіряти стан прибирання в реальному часі. Якщо під час роботи виникне потреба у підзарядці, Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite автоматично повернеться на базу для заряджання, по закінченні якого без сторонньої допомоги відновить прибирання.

Модель представлено у білому кольорі. Новинку можна буде придбати починаючи з лютого за рекомендованою роздрібною ціною 6999 грн.