Американська компанія Thor Industries представила концепт будинку на колесах, оснащеного власними електродвигунами та акумуляторами. Завдяки цьому він здатен суттєво зменшувати навантаження на буксируючий його автомобіль, а також дозволяє паркувати його без машини, керуючи ним зі смартфона.

Відзначимо, що будинки на колесах, виконані у вигляді причепу для автомобілів, мають кілька недоліків. По-перше, через велику масу вони істотно збільшують навантаження на автомобіль. Це своєю чергою призводить до збільшення витрат палива — іноді на десятки відсотків. Крім того, підвищене навантаження негативно впливає на ресурс деяких вузлів, особливо автоматичної коробки передач. По-друге, їзда з довгим причепом і паркування з ним вимагають від водія спеціальних навичок і не такі прості, як керування автівкою без причепа.

Американська компанія Thor Industries представила концептуальний самохідний будинок на колесах eStream

Аби розв’язати ці проблеми, Thor Industries розробила причіп eStream, оснащений власними електродвигунами. Сам автобудинок побудований за класичною схемою та має два колеса. Кожне з них оснащене окремим електромотором. Живляться двигуни від двох акумуляторних батарей, вбудованих у причіп. При їзді система контролю електромоторів вимірює швидкість, з якою машина буксирує трейлер, та підлаштовує тягу двигунів так, аби знизити навантаження на неї. Передбачається, що завдяки цьому, зокрема, власникам електрокарів більше не треба буде перейматись про зменшення дальності їзди на одній зарядці через буксирування будинку на колесах.

Також власні двигуни дають трейлеру можливість їхати й без машини, щоправда, не на великій швидкості та не дорогами, а лише для паркування й в неавтономному режимі — для керування причіпом власник використовує додаток на смартфоні або планшеті.

Оскільки більшість часу такі автобудинки просто стоять поряд з основним будинком в очікуванні, коли власник зможе влаштувати собі новий відпочинок, eStream можна під’єднати до домашньої електромережі та використовувати як резервне джерело живлення або для економії, користуючись різницею між денним та нічним тарифами на електроенергію. Компанія не розкриває ємність акумуляторів, але відомо, що в ранньому прототипі використовувалися дві батареї місткістю 40 кВт•год. Окрім розетки, заряджати eStream можна за допомогою сонячних панелей, розміщених на даху “розумного” причепа.

Поки що представлений будинок на колесах є концептом, але оскільки Thor Industries та її дочірні компанії вже не перший рік експериментують із подібними трейлерами, цілком імовірно, що в майбутньому концепція eStream буде втілена у серійному причепі.