Мова йде про серіали «Зоряний шлях: Дискавері» / Star Trek: Discovery, «Зоряний шлях: Нижні палуби» / Star Trek: Lower Decks та «Зоряний шлях: Дивні нові світи» / Star Trek: Strange New Worlds. Усі шоу виходять на сервісі Paramount Plus.

Star Trek: Discovery отримає 5-ий сезон, а друга половина 4-ого вийде в ефір вже 10 лютого 2022 р. Star Trek: Lower Decks продовжено на 4-ий сезон, а 3-ий вийде на Paramount Plus десь літом 2022 р.

Цікаво, що Star Trek: Strange New Worlds ще навіть не стартував, а вже продовжений на 2-ий сезон. Прем’єра шоу запланована на 5 травня 2022 р. «Дивні нові світи» – це спіноф до Star Trek: Discovery та приквел до найпершого «Зоряного шляха» – Star Trek: The Original Series (1966–69). Серіал розповість про пригоди екіпажу USS Enterprise (NCC-1701) ще до того, як на його борт піднявся капітан Джеймс Тиберій Кірк. До своїх ролей у серіалі повернуться Енсон Маунт (капітан Крістофер Пайк), Ребека Ромейн (перший помічник лейтенант Уна) та Ітан Пек (офіцер з науки Спок), яких ви могли бачити у Star Trek: Discovery.

Щодо «Зоряний шлях: Пікар» / Star Trek: Picard, то про його продовження поки що не чутно. Тобто 2-ий сезон стартує вже 3 березня 2022 р., а про потенційну можливість 3-ого говорили ще у 2020 р., але формальної об’яви поки що не було.

Ще один серіал – дитячий «Зоряний шлях: Вундеркінд» / Star Trek: Prodigy, який створила Nickelodeon Animation Studio, саме зараз виходить на Paramount Plus. Перша половина сезону закінчиться 3 лютого 2022 р., друга частина шоу вийде наприкінці року.