Activision попросила каліфорнійський суд викликати 15 компаній, серед яких такі інтернет-гіганти як Reddit, Twitter, Google, PayPal, Discord та Coinbase. Їхня участь потрібна для того, щоб встановити особи 15 людей, які залучені до бізнесу з виробництва та продажу читів для ігор серії Call of Duty.

Це клопотання було оформлене в рамках розгляду позиву видавця до групи EngineOwning, що продає чити для багатокористувацьких шутерів. Компанія подала позов на початку січня 2022 р., вказавши, що чити завдали непоправної шкоди її репутації та призвели до втрати мільйонів доларів. Мова не про прямі збитки, а про відтік гравців з Warzone в аналогічні ігри, на зразок Apex Legends, та необхідність інвестувати гроші в розробку власного античит-ПЗ Ricochet, який читери теж оминули, та таке інше.

У новій заяві компанія відмітила, що не змогла ідентифікувати всіх, хто стоїть за шахрайством, тому потребує допомоги, щоб з’ясувати особи, які стоять за такими користувачами, як Bonsai, Homie, NOL3X тощо.

Поміж іншого, юристи Activision скаржаться, що читмейкери «тролють» їх, створюючи групу гравців у Steam, використовуючи назву їх юридичної фірми.

Тим часом студія Bungie подає до суду на інших читмейкерів. Відповідачі у цій справі відповіли, що «читинг не суперечить закону».

Останнім часом відразу декілька ігрових компаній виступають проти читерів у суді. Зокрема Activision, Bungie, Riot Games та Ubisoft.