Відомий дизайнер П’єрпаоло Лаццаріні представив свою нову роботу, Air Yacht, призначену для стильної подорожі морем або небом на двох дирижаблях, наповнених гелієм.

Air Yacht більше схожа на гігантський катамаран з двома дирижаблями довжиною 150 м, що з’єднані центральною палубою довжиною 80 м. На цій центральній палубі шириною 10 м розташовується каюта господаря з 360-градусним оглядом, велика їдальня та вітальня.

Повітряний катамаран Air Yacht переосмислює концепцію дирижаблів

На зовнішніх бортах дирижаблів також є вікна, за кожним з яких розташовано п’ять кают із ванними кімнатами.

Air Yacht зможе пересуватися не тільки повітрям, але й по воді — конструкція дозволить унікальному судну триматися на плаву і рухатися зі швидкістю 5 вузлів (тобто 9 км/год).

Повітряний катамаран Air Yacht переосмислює концепцію дирижаблів

Оскільки залетіти на такій яхті в будь-яке місто не дуже можливо, на верхній частині центральної палуби передбачений вертолітний майданчик. Наявність вертольота дозволить власнику переміщатися з борту яхти на відповідні майданчики на суші.

Повітряний катамаран Air Yacht переосмислює концепцію дирижаблів

Дизайнер явно орієнтується не на масовий туризм, але проблема проєкту в тому, що нинішні мільярдери віддають перевагу польотам трохи далі, тобто у космос. Тому поява таких повітряних яхт над нашими головами викликає певні сумніви.