Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) заявило, що його чиновникам необхідно ще як мінімум два місяці, щоб мати можливість оцінити екологічну безпеку програми SpaceX за майбутнім орбітальним польотом Starship з космодрому Бока-Чіка в Техасі. FAA має видати відповідний дозвіл, без якого космічна компанія Ілона Маска не зможе приступити до наступного етапу своєї космічної програми.

Спеціальний комітет вирішив відкласти запуск через надто велику кількість коментарів, а також обговорень та консультацій з різними фахівцями. FAA обіцяє опублікувати свій остаточний висновок 28 лютого 2022 року.

Думки громадськості розділилися на два полюси. Багато хто виступив на підтримку запуску Starship і заявив, що це не матиме негативних екологічних наслідків, оскільки нічого подібного раніше не спостерігалося, а економічна вигода від захисту і для національної космічної програми незмірна. З іншого боку, є люди, які не згодні з цією думкою і вказують на скорочення чисельності жовтоногої чайки (виду птахів, що зникає) як на доказ того, що запуски ракет знижують чисельність цих птиць.

Затримка з отриманням цієї ліцензії означає, що SpaceX не зможе почати випробування Starship і ракети Super Heavy. А це своєю чергою означає, що перші запуски найпотужнішої ракети в історії освоєння космосу, які були оголошені на січень, очевидно, будуть відкладені.