Виробники техніки приділяють все більше уваги захисту довкілля. Вони намагаються як мінімум зменшити використання пластику, скорочуючи комплектні аксесуари та змінюючи пакування. З новим флагманом Realme пішли трошки далі.

Поєднавши зусилля з дизайнером Наото Фукасава (Naoto Fukasawa), Realme випускає нову модель GT 2 Pro, задня кришка якого зроблена з екологічно частого біополімеру. Але цікавіша буде його текстура, адже на дотик він має нагадувати папір. Компанія назвала це Paper Tech Master Design.

Постачає цей незвичний для смартфонів матеріал компанія з Саудівської Аравії SABIC. І в його основі справді покладено папір. Також він має сертифікат від ICSS (міжнародна система сертифікації сталості та викидів оксиду вуглецю), як підтвердження своєї екологічності. В пакуванні також є зміни, у порівнянні з минулими флагманами вміст пластику зменшився з 21,7% до 0,3%.

Варто відзначити, що смартфон виглядає не так, як нещодавно було показано інсайдером OnLeaks. З іншого боку, це просто може бути інша модель.

Серед інших цікавинок є флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, та ультраширококутна камера. Остання зможе здивувати своїм кутом захвату, який дорівнює 150°. Для порівняння, в більшості випадків це 120°. Також смартфон оснащено багатьма різними антенами для покращення зв’язку з мобільною та локальними мережами. Серед інших, тут є три антени для NFC, що дозволить використовувати датчик не тільки задньою стороною, а й з усіх боків. Це має додати трохи зручності при використанні смартфону.

Початок продажу нового смартфону намічено на 4 січня для Китаю. Також компанія повідомила виданню Engadget, що пізніше смартфон потрапить й в інші регіони.