Головний дослідник місії NASA Juno, Скотт Болтон, створив аудіозапис активності магнітного поля навколо супутника Юпітера Ганімеда, яке було зафіксоване космічним зондом Juno 7 червня 2021 року. 50-секундний ролик розкриває різку зміну активності зонда під час проходження іншої частини магнітосфери Ганімеда, можливо, коли він пройшов темну сторону та увійшов в сонячне світло.

Звук вийшов зі зміщення електричних та магнітних частот у діапазон чутності. Магнітосфера Юпітера домінує над магнітосферою його супутників і присутня на записі, але Ганімед є єдиним супутником у Сонячній системі, який має магнітне поле (ймовірно, завдяки його рідкому залізному ядру).

Саундтрек був частиною більшого брифінгу по Juno, де команда місії показала поки найдокладнішу карту магнітного поля Юпітера. Дані показали, скільки часу знадобиться Великій червоній плямі та екваторіальній Великій блакитній плямі, щоб пройти навколо планети (приблизно 4,5 роки та 350 років відповідно). Результати також показали, що струмені зі сходу на захід розривають Велику блакитну пляму, і що полярні циклони поводяться так само як океанські вихори на Землі.