Samsung має намір перенести технологію гнучких екранів на електроніку, що носиться. Технологічний гігант запатентував новий дизайн смарт-годинника, діагональ якого може помітно збільшуватися — на цілих 40%. Це дозволить компанії у майбутньому реалізувати більше програм на екрані цього смарт-годинника, а також створити нові сценарії їх використання.

Патентна заявка Samsung була виявлена ​​у базі даних Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ). Вона включає 96 сторінок тексту та кілька начерків.

Samsung Watch Rollable Display Patent

Згідно з патентом, первісний вид Galaxy Watch наступного покоління нічим не відрізнятиметься від звичайних смарт-годинників – простий круглий дисплей, заводна головка та кілька додаткових кнопок. Але при натисканні однієї з кнопок дисплей цього смарт-годинника починає автоматично розтягуватися по вертикалі. У цьому режимі системне програмне забезпечення Samsung автоматично адаптується до нового формату — деякі програми поділяють інформацію на дві частини, інші починають показувати її інакше.

Samsung Watch Rollable Display Patent

Виробник уточнює, що екран можна буде збільшувати та зменшувати за допомогою стандартного жесту pinch-to-zoom, який зазвичай використовується для зміни розміру зображень, що переглядаються. Таким чином, за допомогою такого смарт-годинника можна буде дивитися відео і навіть повноцінні фільми.