Мобільний оператор lifecell презентував акційний тарифний план «Смарт Лайф Феномен». Головна відмінність цієї пропозиції в тому, що абоненти отримують можливість вільно розпоряджатися хвилинами і гігабайтами в рамках пакету протягом цілого року.

Що входить у пакет lifecell «Смарт Лайф Феномен»

Акційний тариф містить 20 ГБ інтернету та 750 хвилин на всі мобільні мережі по Україні, пакет послуг надається на 365 днів. Абонент може користуватися залишком послуг, який не «згорає» на рахунку, аж поки не буде використано всі хвилини та гігабайти у пакеті.

Скільки коштує пакет «Смарт Лайф Феномен»

Для більшості абонентів вартість пакету послуг на цілий рік за тарифом становить 150 грн.

Для персоніфікованих/зареєстрованих абонентів – вартість пакету становить 130 грн, а для абонентів, які переходять до lifecell від інших операторів (MNP-абонентів), ― 100 грн.

«Головна перевага тарифу «Смарт Лайф Феномен» полягає в тому, що на відміну від більшості тарифних планів, які представлено на ринку, залишок на рахунку абонента не зникає за чотири тижні чи місяць, а залишається до повного вичерпання протягом року. Тобто абонент може використовувати гігабайти і хвилини у пакеті протягом місяця, двох, трьох тощо, в залежності від своїх потреб», ― коментує Вадим Приходько, керівник департаменту маркетингу компанії.

lifecell запускає акційний тариф «Смарт Лайф Феномен»: чим він цікавий?

Як підключити тариф «Смарт Лайф Феномен»

Індивідуальні абоненти lifecell можуть перейти на «Смарт Лайф Феномен» за 50 грн, набравши комбінацію *439#. Нові абоненти зможуть підключити цей тариф, придбавши в роздрібних мережах стартовий пакет «Смарт Лайф» або «Універсальний».

На що звернути увагу

Акційний тариф діє до 29 березня 2022 року. По завершенню терміну всі абоненти, які підключать «Смарт Лайф Феномен», будуть переведені на тариф «Смарт Лайф». Пакет послуг на 365 днів буде збережено за ними до повного його використання або до закінчення періоду його дії, залежно від того, яка з подій настане раніше.

Усі деталі тарифу «Смарт Лайф Феномен» можна побачити на офіційному сайті оператора за посиланням.