Чеська Bohemia Interactive, автори ігор Operation Flashpoint, серії ARMA, DayZ та Vigor анонсували новий ігровий рушій Enfusion, на якому будуть створені усі майбутні проєкти студії.

Enfusion – це еволюція та синтез двох рушіїв, на яких розроблялися попередні ігри студії, Real Virtuality Engine (Operation Flashpoint, ARMA: Armed Assault, ARMA 2, ARMA 3, DayZ) та Enforce Engine (Shade, Carrier Command, Take On Mars).

Розробка нового рушія почалася ще у 2014 р., а основна фаза тривала останні чотири роки. Enfusion повністю кросплатформний, що дозволяє одночасно розробляти ігри для ПК, Xbox та PlayStation. На ПК та Xbox геймери отримають повну підтримку DirectX 12. Ядро рушія – мова програмування C++ та мова сценаріїв Enforce (щось схоже на те, що працює зараз у DayZ). Для візуалізації використовуються шейдери на HLSL.

Розробка Enfusion триває постійно і вона залишається головним пріоритетом компанії. Сам рушій, інструменти розробника та документація незабаром будуть опубліковані разом із першим офіційним демо на базі Enfusion. Наразі Bohemia Interactive не розглядає можливість ліцензування нового рушія.