Одним із найвідоміших і найпопулярніших смартфонів, які можна скласти, все ще є Samsung Galaxy Z Fold. І конкурентів у нього не так багато — Xiaomi Mi MIX Fold, Huawei Mate X2, Microsoft Surface Duo та ще пара маловідомих моделей. До окремої категорії можна ще віднести Samsung Galaxy Z Flip та Motorola Razr, але сьогодні йдеться про трохи більший ґаджет.

У корпоративному блозі Oppo анонсувала свій перший флагман, який можна скласти — Oppo Find N. Також коротке відео оприлюднили у твіттері компанії.

Наразі багато інформації про новинку не надали. Але можна побачити, що смартфон буде складатися посередині, містити великий внутрішній дисплей, а також зовнішній. Все, як у Samsung Galaxy Z Fold. Тільки як непогано помітили у TheVerge, на відео здається, що на відміну від Z Fold, зовнішній екран Find N отримає більш звичне співвідношення сторін.

Цей смартфон став результатом чотирьох років розробки й шести прототипів. Компанія не квапилась з випуском такого пристрою, адже в першу чергу хотіла продемонструвати якісний продукт. «Для Oppo краще випустити продукт пізніше, коли він буде здатен забезпечити чудовий користувацький досвід, аніж просто гнатися за трендами» — наголосив Піт Лау (CPO продукту та CEO OnePlus). Також він додав, що ціллю було досягти однакової зручності та простоти при використанні як зовнішнього, так і внутрішнього дисплеїв.

Презентація смартфону намічена на 15 грудня і відбудеться в рамках щорічної події Inno Day.