Соціальна мережа Twitter розширила свою політику щодо приватної інформації та заборонила користувачам ділитися фотографіями або відео приватних осіб без їхнього дозволу. Компанія зазначає, що розміщення таких зображень у Twitter може порушити конфіденційність людей і потенційно завдати їм шкоди.

Сервіс вже давно заборонив ділитися приватною інформацією про інших людей, як-от адреси, номери телефонів, посвідчення особи або фінансова інформація. Ці заборони націлені на недопущення залякування та погроз поширити приватну інформацію.

Команда Twitter Safety написала у блозі, що хоча поширення приватних медіа файлів може зачепити будь-кого, це «може мати непропорційний вплив на жінок, активістів, дисидентів та представників меншин». Якщо хтось повідомить про фотографію або відео, що порушує політику, Twitter видалить медіа та буде вживати заходів на основі своїх засобів впливу. До них відноситься зниження рейтингу видимості твіту у відповідях і результатах пошуку або вказівка ​​особі, яка його опублікувала, видалити повідомлення. Twitter також має право назавжди заблокувати користувачів, які порушують політику.

Існують деякі винятки з нових правил. Вони не стосуються приватних ЗМІ, публічних діячів чи інших осіб, якщо фото чи відео у твіті «розповсюджуються в суспільних інтересах або додають цінність публічному дискурсу». Іншими словами, якщо це гідно новини, Twitter може дозволити ЗМІ залишатися на платформі. Компанія враховує такі фактори, як доступність зображень деінде, наприклад, на телебаченні чи в газетах.

Тим не менш, якщо метою обміну приватними фотографіями чи відео публічних діячів «або осіб, які беруть участь у публічних дискусіях, є переслідування, залякування або використання страху, щоб замовчати їх», Twitter може видалити медіа. Також все ще діє політика образливої ​​поведінки та оголеного тіла без згоди (тобто порно помсти).