Здавалося б, будь-які відеокарти зараз привертають увагу одним лише фактом наявності їх у продажу. А якщо ще й вартість нижча за середню по ринку, то це вже заявка на успіх. Тим не менш, компанія Palit вирішила додати візуальну особливість, на яку можуть запасти любителі оригінального «заліза».

Розробники компанії запропонували варіант відеокарти, захисний кожух якої покритий спеціальною металізованою фарбою, яка змінює свій колір залежно від кута огляду та умов зовнішнього освітлення.

Нова лінійка одержала назву ColorPOP і на старті включає єдину модель серії GeForce RTX 3060 Ti 8 ГБ. Відеокарта принципово не відрізняється від схожого простого адаптера GamingPro. Це масивна 3-слотова модель із трьома вентиляторами, а також типовою частотною формулою для GPU (1410/1665 МГц) та мікросхем пам’яті (14 000 МГц). Для підключення додаткового живлення передбачено два 8-контактні роз’єми, при цьому загальне енергоспоживання відеокарти становить 220 Вт. В наявності RGB-підсвітка та технологія зупинки вентиляторів при невисокому навантаженні.

Чи допоможе оформлення в стилі хамелеону підвищити привабливість настільки, щоб у лінійці ColorPOP з’явилися інші моделі – покаже час. А ось що Palit вже вдалося, то це створити інформаційний привід, вкотре звернувши увагу на свої продукти.