Як повідомляє CNBC, посилаючись на власні джерела, генеральний директор Twitter Джек Дорсі піде зі своєї виконавчої посади. Через цю новину акції Twitter підскочили більш ніж на 11%.

Наразі Дорсі є генеральним директором Twitter і Square, його компанії з цифрових платежів. Власники пакету акцій Twitter Elliott Management намагалися замінити Джека Дорсі на посаді генерального директора в 2020 році, перш ніж все ж таки уклали угоду з керівництвом компанії.

Засновник Elliott Management та інвестор-мільярдер Пол Сінгер задавався питанням, чи повинен Дорсі керувати обома публічними компаніями, закликаючи його піти з посади генерального директора однієї з них.

Неясно, хто стане наступником Дорсі. Але якщо він піде у відставку, наступному генеральному директору доведеться досягти агресивних внутрішніх цілей Twitter. Раніше компанія заявила, що планує мати 315 мільйонів щоденних активних користувачів до 2023 року, і щонайменше подвоїти свій річний дохід у цьому році.

Twitter поки що офіційно не прокоментував новини про відставку Дорсі.

Оновлено: Джек Дорсі офіційно заявив про те, що йде з посади генерального директора Twitter, новим CEO стане Параг Агравал, який раніше займав посаду CTO компанії.