Останнім часом Tesla переживає серйозний тиск через роботу свого автопілота. Щоб впоратись із ситуацією та негативом, автовиробник вирішив легально використовувати відеозаписи з салонів своїх машин.

Свіже оновлення ПЗ Tesla (FSD Beta 10.5) має зміни в пунктах про запис і використання відео в Угоді користувача. Тепер власникам автомобілів Tesla пропонують для роботи автопілота дати згоду на збір компанією даних зображень і відео з камер всередині машини, які прив’язані до її VIN-коду. Такі дані можуть використовуватися у разі ДТП.

Це серйозні зміни користувацької угоди, адже раніше Tesla мала доступ лише до відео з зовнішніх камер. Крім того, раніше такі відео не були прив’язані до конкретного автомобіля і використовувались лише для вдосконалення алгоритмів систем машинного навчання. Тепер усе зміниться.

Кількість аварій, пов’язаних із використанням автопілота, зростає. Але в Tesla впевнені, що відеодокази допоможуть довести, що їхньої провини в цьому немає. І причина – в самих користувачах, які некоректно користуються можливостями автомобіля.