Українська правда

В Україні запустили навчальну програму з кібербезпеки для жінок

- 10 липня, 15:05

В Україні запускають навчальну онлайн-програму "Women in Cyber: Навички у сфері кіберзахисту" для жінок, яку реалізує CDTO Campus, Дія.Бізнес та Дія.Освіта за підтримки німецької компанії з кібербезпеки Monarch і Міністерства закордонних справ Німеччини.

Навчальна програма допоможе жінкам здобути базові знання за напрямом кібербезпеки та навчитися застосовувати розвинуті навички з кіберзахисту в професійній діяльності та буденному житті.

"Програма Women in Cyber – важливий стартовий майданчик для жінок, які хочуть змінити професійний вектор, розвинути цифрові навички або глибше зрозуміти цифрові ризики. Під час навчання під менторством провідних експерток із Великої Британії учасниці здобудуть знання та практичні навички для впевненого старту в одну з найважливіших сфер сучасності. Ми прагнемо системно розвивати напрям кібербезпеки в Україні, долати гендерний дисбаланс у технологіях і створювати реальні можливості для навчання, роботи й зростання", – розповіла Валерія Іонан, заступниця Міністра цифрової трансформації України.

Women in Cyber орієнтована на фахівчинь, що прагнуть перейти у сферу кібербезпеки чи здобути нові знання для застосування у поточній професійній діяльності. Навчальний вміст буде доступний для всіх охочих, без потреби мати будь-який попередній досвід у кібербезпеці.

Під час навчання студентки зможуть ознайомитися з головними поняттями та принципами кібербезпеки, дізнатися про специфіку роботи в цій галузі від досвідчених експерток та отримати практичні поради.

Навчальна програма налічуватиме сім лекцій, що охоплять базові та практичні теми: основи кібербезпеки; ризики та відповідність вимогам; розвідка загроз та стійкість під час війни; робота з OSINT; роль жінок і ключі до кіберстійкості; особисте зростання в кіберсфері. На додачу до цього, організатори приділять увагу кар'єрним питанням та розкажуть про можливості у кібербезпеці.

Ознайомитися з подробицями Women in Cyber можна перейшовши на сторінку програми на порталі Дія.Освіта.

Load more