Гравці часто скаржаться на античити в іграх. Зокрема через те, що деякі з них, як-от Denuvo, працюють на рівні ядра системи та можуть мати негативний вплив на продуктивність гри. Steam прислухався до гравців та до розробників, які хочуть повідомляти про свої античити одразу, та додав відповідну помітку на сторінках ігор.
"Останнім часом ми чуємо від дедалі більшої кількості розробників, що вони шукають правильний спосіб поділитися з гравцями інформацією про свій античит. Водночас гравці вимагали більшої прозорості щодо античитів в іграх, а також наявності будь-якого додаткового програмного забезпечення, яке буде встановлено в грі", – йдеться у заяві Steam.
Відтепер гравці заходячи на сторінку гри у Steam зможуть одразу побачити інформацію про те, який античит використовується та чи вимагає він доступ до ядра системи. Розробники будуть зобов'язані повідомляти про те, що їх античит працює на рівні ядра, якщо ж античит працює лише у клієнті чи є серверним, додавати відповідну помітку буде не обов'язково.
Також розробники будуть змушені повідомляти гравців про те, що видалення їх гри не видалятиме всі встановлені файли. Зокрема це стосується старих ігор, розробники яких мають оновити сторінки проєктів у Steam та повідомити, що навіть після видалення гри, деякі файли античитів, особливо ті, що модифікують файли ядра ОС, залишилися у системі.