Google впровадить нову функцію, яка позначатиме зображення, створені або відредаговані штучним інтелектом. Вона має допомогти користувачам "краще зрозуміти, як був створений і змінений той чи інший контент", пише TechRadar.
Google приєднався до Коаліції походження та автентичності контенту (C2PA) – групи великих брендів, які намагаються боротися з поширенням оманливої інформації в інтернеті. Amazon, Adobe та Microsoft також є членами спілки.
Google заявляє, що використовуватиме метадані зображення Content Credentials у параметрах пошуку, щоб додавати мітки до зображень, створених або відредагованих за допомогою штучного інтелекту. Ці метадані містять інформацію про оригінальне зображення, а також про те, коли, де і як його було створено.
Однак стандарт C2PA був відхилений багатьма розробниками ШІ, такими як Black Forrest Labs – компанією, яка стоїть за моделлю Flux, яку Grok використовує для генерації зображень.
Інформація про використання ШІ буде знаходитись у розділі "Про це зображення", а це означає, що він також буде доступний користувачам через Google Lens і функцію Android Circle to Cearch.