Sid Meier’s Civilization VII отримає нові нації, ери та цивілізації для розбудови та вперше у серії дозволить змішувати історичних лідерів, створюючи абсолютно нову історію. Про це повідомляє видання The Verge, журналісти якого поспілкувалися з розробниками з Firaxis Games та пограли у тригодинне демо гри.
Серед іншого, Firaxis Games також представила новий ігроладний трейлер гри та оголосила, що реліз Sid Meier’s Civilization VII відбудеться 11 лютого 2025 року.
У попередніх частинах серії нації, які були доступні гравцям, мали на вибір кілька історичних лідерів різних націй, у новій частині цей вибір стане ще ширшим, адже лідери перестануть належати певній нації. У 7 частині гравці зможуть обрати Клеопатру, щоб керувати Францією, або Авраама Лінкольна для розвитку Японії.
"Ми давно знали, що наша спільнота хотіла набір інструментів, щоб "побудувати свою власну цивілізацію"... Якщо ми змусимо усіх лідерів та цивілізації балансувати один одного, тоді змішування та зіставлення працюватимуть", – розповів Ед Біч, креативний директор Sid Meier’s Civilization VII.
Перед початком ігрової сесії гра запропонує лідерів, які найбільше підійдуть для певної цивілізації на основі їхнього стилю правління та сильних сторін. Журналісти The Verge наводять у приклад Аміну, королеву Заззау, яка є економічною та мілітаристською лідеркою, що найкраще підійде для цивілізацій, які люблять воювати та багато заробляти. І подібних зіставлень у грі буде чимало.
Біч також розповів, що Firaxis Games розробляють ігри за схемою з трьох рівноцінних частин – одна залишається такою ж, що й у попередній частині, друга щось покращує, а третя пропонує щось нове. За відгуками The Verge, ігролад Sid Meier’s Civilization VII здебільшого залишається таким же, але гра отримала оновлений інтерфейс та функцію, що дозволяє гравцям створювати окремі райони у місті.
Однією частиною оновлення також є система історичних ер, які зараз здебільшого ділитимуться на три глави – античність, дослідження та сучасність. У кожній главі є шляхи спадщини або цілі, які поділяються на одну з чотирьох категорій – економічна, військова, культурна та наукова. До прикладу, економічний шлях вимагає від гравців створення торговельних шляхів та накопичення ресурсів, за які інші лідери готові багато заплатити.
Sid Meier’s Civilization VII серед іншого розробляється на ідеї того, що історія побудована на шарах. Міста зможуть кардинально змінюватися під впливом різних імперій. Наприклад, Лондон, для якого римляни побудували міські стіни, які сакси згодом покращили, а тоді прийшли нормани й оновили їх ще більше.
Нова система "шарованої" історії та можливість змішувати цивілізації вперше у серії дозволить гравцям змінювати свою цивілізацію на різних стадіях гри. Sid Meier’s Civilization VII відстежуватиме всі рішення, ухвалені гравцями під час обраного ними шляху спадщини, та оновлюватиме цивілізацію у новій главі.