Українська правда

Музичні лейбли позиваються до інтернет-провайдера Verizon через те, що його клієнти "піратять" музику

Музичні лейбли позиваються до інтернет-провайдера Verizon через те, що його клієнти піратять музику
Verizon
0

Verizon є одним з найбільших інтернет-провайдерів у США. У 2023 році компанія заробила $134 мільярди, а станом на 31 березня налічувала 114,8 мільйона активних клієнтів.

Позов містить список з 17 335 треків виконавців або гуртів, серед яких Елвіс Преслі, Matchbox Twenty, Goo Goo Dolls та Brandy. Лейбли стверджують, що з 2020 року вони надіслали Verizon понад 340 000 повідомлень про порушення авторських прав. Проте компанія не вжила жодних заходів щодо користувачів, яких неодноразово звинувачували в незаконному обміні файлами.

"Ці повідомлення чітко і недвозначно повідомляли Verizon про кричуще і систематичне використання його абонентами послуги для незаконного завантаження, копіювання та розповсюдження звукозаписів позивачів, захищених авторським правом, через P2P-мережу, відому як BitTorrent", – йдеться в позові.

У позові вказано, що провайдер проігнорував повідомлення позивачів та "сховав голову в пісок", продовжуючи надавати свої послуги тисячам порушників, щоб "і надалі збирати з них мільйони доларів (США – ред.)".

За словами Universal, Sony, Warner та інших позивачів, "тисячі" абонентів Verizon отримали 20 або більше повідомлень про порушення. Понад 500 абонентів Verizon стали об'єктом 100 або більше повідомлень, і лейбли стверджують, що один абонент Verizon був об'єктом 4450 повідомлень про порушення, виданих лейблами компанії Verizon.

За словами позивачів, Verizon свідомо сприяв масовому порушенню авторських прав десятками тисяч своїх абонентів і отримував від цього значні прибутки.

Лейбли стверджують, що мають право на компенсацію в розмірі до $150 000 за кожне порушення відповідно до "Закону про авторське право в цифрову епоху" / Digital Millennium Copyright Act (DMCA), що може скласти до $2,6 мільярда.

Поділитися:
Посилання скопійовано
Реклама:
Реклама: