AppFlowy, стартап, який розробляє альтернативу Notion з відкритим кодом, зібрав $6,4 мільйона від відомих спонсорів, серед яких засновники YouTube, GitHub, Automattic та інші. Про це розповідає TechCrunch.

Сервіс доступний на платформах Windows, macOS та Linux, й дає користувачам можливість керувати проєктами, робити нотатки, відстежувати статуси окремих задач та ще чимало корисних функцій.

На відмінну від Notion, AppFlowy дає користувачам повний контроль над їх робочим середовищем з можливістю власного хостингу, що розв’язує певні проблеми з безпекою та розширенням.

Сервіс AppFlowy, альтернатива Notion з відкритим кодом, отримав $6,4 мільйона на подальший розвиток

Крім того, оскільки цей сервіс створений на основі програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, він дозволяє компаніям краще налаштовувати його для специфічних потреб та долучатися до подальшого розвитку додаючи нові функції.

Тепер, зібравши $6,4 мільйона, компанія зможе надати користувачам, можливість зберігати необхідні або взагалі всі дані у хмарі, використовуючи такі рішення як Amazon EC2 та Azure.

Надалі компанія планує використовувати хмарні сервіси для монетизації, однак зараз вся функціональність AppFlowy доступна користувачам цілком безплатно.