Студія Animagrad (FILM.UA Group) представила кліп на романтичний саундтрек до анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», який виконали Артем Пивоваров та Христина Соловій. Пісню можна послухати на усіх музичних платформах, або подивитися кліп на YouTube-каналі та в соціальних мережах FILM.UA Group та виконавців.

Саундпродюсером та композитором «Мови вітру», автором мелодії та аранжування став Артем Пивоваров, який озвучив і головного героя мультфільму Лукаша. Текст майбутнього хіта створений Артемом та Христиною у співавторстві – слова вони писали кожен для свого куплету. Трек звучить в одній зі сцен мультфільму, яка дає початок романтичній історії головних героїв.

Зйомки кліпу проходили в Києві у січні цього року в одному з павільйонів кіностудії FILM.UA. Режисером-постановником виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький, а неймовірні образи для виконавців створила талановита Дзвінка Сивик. Кадри за участю Артема та Христини у фантазійних локаціях доповнюють епізоди з анімаційного мультфільму, більшість з яких глядачі побачать вперше.

Нагадаємо, прем’єра мультфільму «Мавка. Лісова пісня» в кінотеатрах України відбудеться вже 2 березня 2023 р.