Рано чи пізно це мало статися. З масовою появою генераторів зображень на основі штучного інтелекту, які навчаються на мільярдах зображень з інтернету та можуть створити реалістичну картинку з людьми або малюнками в стилі відомих художників, було тільки питанням часу, коли таким же чином можна буде генерувати еротику та порно. Адже в інтернеті вистачає навчальних даних для такого роду контенту, щоб натренувати нейромережу. Це й було зроблено проєктом Pornpen.ai, який здатен генерувати зображення для дорослих.

Як зазначається на сайті сервісу, розробники створили власні ШІ-алгоритми для створення реалістичних зображень жінок, чоловіків та аніме-персонажів.

«Будь-які генерації контенту на цьому вебсайті, які нагадують реальних людей, є суто випадковими. Усі згенеровані люди досягли 18-річного віку. Цей ШІ відображає упередження і помилкові уявлення, які присутні в його навчальних даних» – йдеться в описі проєкту.

Pornpen.ai дозволяє створювати зображення на основі тегів, які дозволяють налаштувати зовнішність згенерованого об’єкта, декорації та саму сцену. Таким чином можна згенерувати як доволі невинні картинки, наприклад модель у купальнику на фоні пляжу, так і відверту порнографію.

Pornpen.ai – генератор зображень на основі ШІ для еротики та порно

Варто зазначити, що як й інші генератори зображень на основі ШІ Pornpen.ai не дуже вдало рендерить пальці людей, може сплутати руки та ноги, а також загалом створити занадто велику кількість кінцівок.

Сервери Pornpen.ai очікувано вже доволі сильно навантажені, тому згенерувати зображення може не вийти з першого разу. За підписку в розмірі $15 сервіс пропонує швидшу генерацію зображень, вищу роздільність та можливість змінювати окремі частини вже згенерованої картинки, обіцяючи у майбутньому надати платним підписникам додаткові можливості.